O NÁS

Nabízíme a poskytujeme komplexní služby zaměřené na celou oblast výbušnin a pyrotechniky – a to od vědy a výzkumu, školení, provádění trhacích prací a pyrotechnických asanací v tuzemsku i zahraničí až po výcvik psů pro detekci výbušnin a zpracování soudně-znaleckých posudků.

Dále vám můžeme nabídnout provedení bezpečnostních auditů či prohlídek se zaměřením na zbraně, výbušniny a drogy, včetně vypracováni posudků soudních znalců pro specializace pyrotechnika, munice, střelivo, výbušniny a řešení krizových situací.

Nabízíme zajímavé podmínky, profesionální kvalitu a zázemí silných partnerů. Ve svých oborech jsme dosáhli nejvyšší kvalifikace; používáme nejmodernější dostupnou techniku (s NATO certifikací pro práce na rozsáhlých zakázkách); jsme přístupni jakékoliv dohodě a řídíme se striktně požadavky zákazníků tak, aby při zachování kvality a bezpečnosti práce stavba postupovala co možná nejrychlejším tempem; v zásadě můžeme převzít komplexní subdodávku stejně jako inženýring pyrotechnických, skalních a trhacích prací.

V uplynulých letech jsme realizovali mnoho zakázek v oblasti trhacích prací, speciálních destrukcí všech typů konstrukcí, skalních prací, havarijních sanací nestabilních skal, krizových zásahů během povodní, pyrotechnického průzkumu a dohledu a také bezpečnostního výzkumu.

Práce provádíme nejen na území České republiky, ale též v zahraničí, v Evropě např. na Slovensku, v Republice Bosna a Hercegovina, v Rakousku, Německu či Dánsku, mimo Evropu např. v Ázerbájdžánské republice, Státě Mongolsko nebo v Království Saúdské Arábie; a to jak pro státní instituce, tak pro soukromé investory.